Kontakt

Siedziba spółki EGM S.A.

EGM S.A
ul. Wadowicka 1B 30-347 Kraków
(+48) 12 630 39 33biuro@egm.pl

Marcin Połowniak

Dyrektor Kopalni, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego +48 509 397 966 marcin.polowniak@egm.pl

Paweł Michalec

Dyrektor Handlowy +48 500 079 087 pawel.michalec@egm.pl

Joanna Siadkowska

Doradca Handlowo-Techniczny +48 516 149 494 joanna.siadkowska@egm.pl

Kopalnia wapieni „WIERZBICA”

Wierzbica 1
28-305 Sobków (+48) 41 375 71 00kopalnia.wierzbica@egm.plsprzedaz@egm.pl

Magdalena Baran

Kierownik laboratorium Pełnomocnik Zarządu ds. ISO, ZKP i HACCP +48 509 664 495 magdalena.baran@egm.pl

Dawid Sadowski

Kierownik przemiałowni, Członek Zespołu HACCP +48 506 223 336 dawid.sadowski@egm.pl

Kopalnia granitu „CHWAŁKÓW I”

Chwałków 22 G
58-124 Marcinowice
(+48) 693 649 595kopalnia.chwalkow@egm.pl

Tomasz Starzykiewicz

Dyrektor Kopalni, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego tomasz.starzykiewicz@egm.pl

Aneta Jakubik

Kierownik Działu Sprzedaży + 48 607 203 438 aneta.jakubik@egm.pl

Kopalnia granitu „GĘBCZYCE”

Gębczyce 28D
57-100 Strzelin (+48) 713 958 220(+48) 713 958 226kopalnia.gebczyce@egm.pl

Tomasz Starzykiewicz

Dyrektor Kopalni, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego tomasz.starzykiewicz@egm.pl

Aneta Jakubik

Kierownik Działu Sprzedaży + 48 607 203 438 aneta.jakubik@egm.pl
Skip to content